Pożyczki dla osób z zajęciem komorniczym 4/5 (1)
4/51

Jeśli czeka Cię zajęcie komornicze, Twoja sytuacja jest już bardzo trudna. Nie ma jednak sensu płakać nad rozlanym mlekiem. Stało się. Zamiast tego należy się dobrze zastanowić, co dalej. Nie wszyscy wiedzą, że istnieją pożyczki dla osób z zajęciem komorniczym. Mogą one na pewien czas rozwiązać nasze problemy finansowe.

Pożyczki z komornikiem

Jeśli Twoja sytuacja jest tak zła, że czeka Cię zajęcie komornicze, z pewnością banki nie będą chętne, by udzielać Ci kolejnych kredytów. One najczęściej dość dokładnie sprawdzają historię kredytową i wystarczy wpis w BIK, że spóźniłeś się nieco ze spłatą raty i już może być to powodem odmowy udzielenia kolejnego kredytu. Nie oznacza to jednak, że osoby z zajęciem komorniczym nie mogą dostać pożyczki. Udzielają ich niektóre firmy pozabankowe, jednak musimy liczyć się z tym, że warunki nie będą tak atrakcyjne, jak dla osób, które mają uregulowane wszystkie zobowiązania. Taka instytucja będzie potrzebowała jakiejś gwarancji. Możemy znaleźć na przykład pożyczki pod zastaw samochodu lub przy udziale poręczyciela/żyranta. Musimy się także liczyć z tym, że ze względu na niewielki wybór dostępnych pożyczek, oprocentowanie będzie dość wysokie.

Korzystaj rozsądnie, aby uniknąć pętli zadłużenia

Pożyczki dla osób z zajęciem komorniczym bywają czasem ostatnią deską ratunku. Wiele osób uratowały przed utratą dorobku życia, dlatego też czasem bywają najlepszym rozwiązaniem w bardzo trudnej sytuacji. Pamiętajmy jednak, żeby korzystać z nich rozsądnie. Nie jest to magiczny lek na trudną chorobę, lecz kolejne zobowiązanie, które będziemy musieli spłacać. Dają nam bardzo cenny czas, ale musimy zadbać o to, by mieć stałe dochody, które pozwolą nam regularnie spłacać raty. Jeśli o to nie zadbamy, możemy wpaść w pętlę zadłużenia i zamiast wyjść z problemu, skończymy z jeszcze większym zadłużeniem. Jeśli czeka Cię zajęcie komornicze, rozważ taką pożyczkę – być może pozwoli Ci uchronić dorobek życia – ale jednocześnie zadbaj o to, by zwiększyć swoje dochody.
tagi: pożyczki dla osób z zajęciem komorniczym, pożyczki z komornikiem, pożyczki pod zastaw samochodu

najlepsze chwilówki

Please rate this

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *